JÕULUTEATRITUBA

05
Detsember 2015
Laupev

Maarja-Magdaleena Gildi jõuluprogramm lastele ajavahemikus 27. november – 19.detsember, igal reedel ja laupäeval kell 13.00. Rahvalikke jõulutraditsioone tutvustav lõbus etendusmäng, jõulusokk ja meisterdamine. Programmi kestus 2 tundi.

MG_J6uluteater_2015_veebi

Jõuluperiood on aeg, mil tahame pakkuda lastele midagi erilist – midagi, mis looks meeleolu, oleks lõbus ja annaks toreda emotsiooni ning kogemuse.

Maarja-Magdaleena Gildi „Jõuluteatrituba“ pakub koostöös Täna va’ Teatriga lastele kahetunnise vahva vaatamis- ja tegevusprogrammi, mis algab Täna va’ Teatri etendusmänguga ning jõulusoku külaskäiguga Maarja-Magdaleena Gildi ärklisaalis ning jätkub temaatiliste töötubadega Gildi kodades.

Täna va’ Teatri lõbus etendus „Jõulumäng“ tutvustab vana aja jõulukombeid ja kaasab lapsi lauludesse ning mängudesse. Nagu eesti rahvalikele jõulutraditsioonidele kohane, tuleb külla ka jõulusokk. Soovi korral saavad koolide ja lasteaedade rühmad etenduse järel jõulusoku abiga oma jõulupakid ära jagada. Seejärel osalevad lapsed erinevates töötubades, kus nad saavad nähtud etendusest inspireerituna gildi meistrite juhendamisel meisterdada omale koju kaasavõtmiseks vahva jõulukingituse/meene.
Kogu programm kestab 2 tundi ning ühele etendusele mahub korraga kuni 50 last. Piletihinna sees on ka väike jõulusuupiste.

Ootame eelregistreerimisi nii lasteaedadest kui koolidest. Samuti ootame lapsi, kes soovivad tulla etendust vaatama ja meisterdama koos sõprade või vanematega.

 

Jõuluteatritoa toimumise kuupäevad on järgmised:
27.11, 28.11, 04.12, 05.12, 11.12, 12.12, 18.12 ja 19.12 kell 13.00

Piletid saadaval eelmüügis ja tund enne etendust kohapeal.
Võimalik on ka piletite broneerimine. Broneeritud piletid tuleb välja osta nädal enne ürituse toimumist.
Pileti ostmisel või broneerimisel võimalik kiirematel valida ise ka sobivad töötoad.

Pileti hind eelmüügis: 11 €/in
Pileti hind etenduse päeval: 12 €/in
Grupile 40-50 last: 10 €/in (broneeritakse terve saal)

Info ja piletite müük:
+372 5887 2790
katrin@maarjamagdaleenagild.ee