Õpituba – Mixed-media märkmik alkoholtintidega!

24
Mar 2018
Laupev

Õpitoas valmistame Teiega erksat mixed media kaantega märkmikku ja kasutame selleks alkohoolseid tinte. Need on ülimalt huvitavad vahendid, mis on ammu juba maailma vallutamas, kuid ei ole veel Eestis väga tuntud. Esimene tutvus alkohoolsete tintidega on alati põnev. Õpitoas räägime Teiega alkohoolsete tintide brändidest, omadustest, eripäradest, rakendusest, kasutamisel tekkivatest ohtlikest momentidest.

Valmis teeme kaunid piklikud rõngasköites märkmikud, mille kaantel rakendame erinevaid mixed media tehnikaid. Lisame tekstuuri, värvi, templeid ja viimistleme kõik üheks erksaks ja silmatorkavaks kunstiteoseks. Teie märkmiku suuruseks tuleb ca 20×11 cm ja sisse mahutame 70 valget lehte. Kaunistavaid elemente kaanetele koolitusel ei pakuta, sest töötame eelkõige tekstuuride ja värvidega, kuid iga osaleja saab soovi korral kodus ise oma märkmikku kaunistada mõne dekoratiivse asjakesega. Küll saavad soovijad oma märkmikele valmistada lukkudega kinnitused.

Õpituba toimub 24. märtsil 2018 (laupäev), algusega kl 11.00 aadressil Uus 5, Pärnu (Karini Paberikoda Maarja Magdaleena Gildis) ja kestab umbes 4 tundi. Töökeeled on eesti ja vene keel. Õpituba sobib ka algajatele. Alates vanusest 14. a.

Hind: 40 €
REGISTREERIMISE INFO: http://www.magicatticdesign.com/p/uus-opituba-opitoas-valmistame-teiega_6.html