Transpersonaalne Hingamine

06
Detsember 2018
Neljapev

Transpersonaalne Hingamine on keha ja meelt vabastav, puhastav ning neid omavahel ühendav protsess, mida me saame iseendale pakkuda. Usalda iseennast ja luba endal terveneda! Viis kuidas sa hingad, paneb sind täielikult lõõgastuma.

TP hingamise seansil hallates oma hingamise käiku, kuulduna muusika toone ja rütme saate matkata aegade ja ruumide taha leides oma kadunud hingeosakesed, samas täites end puhta energiaga ja taastades terviklikkuse eneses.  Hingamise praktika on universaalne viis vabanemaks negatiivsest energiast ja emotsioonidest.

Hingamine aitab kaasa energia balansseerimisele kehas, samuti nagu ka balansseerides psühholoogilised ebatasasused parandamaks sügava emotsionaalse ja spirituaalse trauma, vabastab stressi ning äratab sisemise potentsiaali.

Enamik tänapäeva inimesi hingab alateadlikult ja pinnapealselt üles rindkeresse, luues enda kehas „võitle-põgene“ seisundi. Pidev valmisolek võitluseks väsitab nii sinu keha kui hinge. Oleme ju märganud, kui teeme trenni kus hingamine kiireneb, siis peale trenni on kuidagi kergem olla. Pingest vabanev diafragma lubab kopsudel kergemalt töötada.

Hingamisetöö on aastatuhandeid vana praktika, mida on kasutatud paljudes kultuurides eluenergia liigutamiseks, füüsilise heaolu saavutamiseks ning teadvuse muutmiseks.

Töötoa viib läbi Arne Laus. Olen “Andestamise Ringi” juhendaja ning hüpnoterapeut. Hetkel õpin Transpersonaalset Hingamist Venemaa Transpersonaalse Assotsiatsiooni presidendi V. Maykovi käe all!
Seansi jaoks palun teid arvestada kuni 3 tundi, kuna hingamast tullakse välja omale sobival ajal. Soovi korral võta kaasa mugavad riided. Ole kohal 10 min varem, et saaksime alustada õigel ajal, hilinejaid sisse ei lubata.
Võta kaasa oma matt, hea kui on pehmem. Samuti võta kaasa pleed!
Võtan vastu kuni 10 inimest. Registeerida saad saates sõnumi mulle privasse või meilile valgusjavari@gmail.com. 
Toetuseks 20€.
Olen tänulik, kui ka jagad edasi huvilisele.