KALENDER

  • Joogakoja suvetunnid – avatud grupp

    Kolmapäeviti alates 17:30
  • June 2017

  • Endla Murd Laulustuudio õpilased Rumeenias!

    Wednesday, 28 June 2017 - Monday, 03 July 2017
  • Pärnu Hansapäevad 2017 Vallikääru aasal

    Thursday, 29 June 2017 - Saturday, 01 July 2017
  • July 2017

  • Endla Murd Laulustuudio – Endla laulu- ja mängukojast osaleb Ukraina laulukonkursil

    Tuesday, 04 July 2017 - Wednesday, 12 July 2017
  • Rõõmsate Laste Festival

    Saturday, 22 July 2017
    , 11:00
    - Saturday, 22 July 2017, 19:00
  • August 2017

  • PÄRNU XX GILDIPÄEVAD

    Friday, 04 August 2017 - Saturday, 05 August 2017
  • Endla Disain osaleb Slaavi kultuuri festivalil ‘Svetoch’

    Thursday, 24 August 2017 - Monday, 28 August 2017