KALENDER

  • August 2016

  • JOOGAKOJA SUVETUNNID

    Wednesday, 31 August 2016
    , 17.30
  • September 2016

  • Avatud joogagrupp

    Thursday, 08 September 2016
    , 17.15
    - 18.15
  • GILDI SÜNNIPÄEVAPIDU!

    Saturday, 10 September 2016
    , 11.00
    - 15.00
  • Avatud joogagrupp

    Thursday, 15 September 2016
    , 17.15
    - 18.15
  • Kudumiskoolitus algajatele “Sõbraks kudumismasinaga”

    Saturday, 17 September 2016
    , 9.00
  • Eneseteadlikkuse suurendamine igapäevaelu toetamiseks

    Wednesday, 21 September 2016
    , 17.30
    - 19.00
  • Avatud joogagrupp

    Thursday, 22 September 2016
    , 17.15
    - 18.15
  • Eneseteadlikkuse suurendamine igapäevaelu toetamiseks

    Wednesday, 28 September 2016
    , 17.30
    - 19.00
  • Avatud joogagrupp

    Thursday, 29 September 2016
    , 17.15
    - 18.15
  • October 2016

  • Eneseteadlikkuse suurendamine igapäevaelu toetamiseks

    Wednesday, 05 October 2016
    , 17.30
    - 19.00
  • Avatud joogagrupp

    Thursday, 06 October 2016
    , 17.15
    - 18.15
  • Veedamantrate õppimine

    Friday, 07 October 2016
    , 17.30
    - 19.30
  • Eneseteadlikkuse suurendamine igapäevaelu toetamiseks

    Wednesday, 12 October 2016
    , 17.30
    - 19.00
  • Jooga algajate kursus

    Thursday, 13 October 2016
    , 18.30
  • Avatud joogagrupp

    Thursday, 13 October 2016
    , 17.15
    - 18.15
  • Eneseteadlikkuse suurendamine igapäevaelu toetamiseks

    Wednesday, 19 October 2016
    , 17.30
    - 19.00
  • Avatud joogagrupp

    Thursday, 20 October 2016
    , 17.15
    - 18.15
  • Jooga algajate kursus

    Thursday, 20 October 2016
    , 18.30
  • Eneseteadlikkuse suurendamine igapäevaelu toetamiseks

    Wednesday, 26 October 2016
    , 17.30
    - 19.00
  • Avatud joogagrupp

    Thursday, 27 October 2016
    , 17.15
    - 18.15
  • Jooga algajate kursus

    Thursday, 27 October 2016
    , 18.30
  • November 2016

  • Eneseteadlikkuse suurendamine igapäevaelu toetamiseks

    Wednesday, 02 November 2016
    , 17.30
    - 19.00
  • Avatud joogagrupp

    Thursday, 03 November 2016
    , 17.15
    - 18.15
  • Jooga algajate kursus

    Thursday, 03 November 2016
    , 18.30
    - 19.30
  • Veedamantrate õppimine

    Friday, 04 November 2016
    , 17.30
    - 19.30
  • Eneseteadlikkuse suurendamine igapäevaelu toetamiseks

    Wednesday, 09 November 2016
    , 17.30
    - 19.00
  • Avatud joogagrupp

    Thursday, 10 November 2016
    , 17.15
    - 18.15
  • Jooga algajate kursus

    Thursday, 10 November 2016
    , 18.30
    - 19.30
  • Eneseteadlikkuse suurendamine igapäevaelu toetamiseks

    Wednesday, 16 November 2016
    , 17.30
    - 19.00
  • Avatud joogagrupp

    Thursday, 17 November 2016
    , 17.15
    - 18.15
  • Jooga algajate kursus

    Thursday, 17 November 2016
    , 18.30
    - 19.30
  • Eneseteadlikkuse suurendamine igapäevaelu toetamiseks

    Wednesday, 23 November 2016
    , 17.30
    - 19.00
  • Avatud joogagrupp

    Thursday, 24 November 2016
    , 17.15
    - 18.15
  • Jooga algajate kursus

    Thursday, 24 November 2016
    , 18.30
    - 19.30
  • Eneseteadlikkuse suurendamine igapäevaelu toetamiseks

    Wednesday, 30 November 2016
    , 17.30
    - 19.00
  • December 2016

  • Avatud joogagrupp

    Thursday, 01 December 2016
    , 17.15
    - 18.15
  • Jooga algajate kursus

    Thursday, 01 December 2016
    , 18.30
    - 19.30
  • Veedamantrate õppimine

    Friday, 02 December 2016
    , 17.30
    - 19.30
  • Eneseteadlikkuse suurendamine igapäevaelu toetamiseks

    Wednesday, 07 December 2016
    , 17.30
    - 19.00
  • Avatud joogagrupp

    Thursday, 08 December 2016
    , 17.15
    - 18.15
  • Jooga algajate kursus

    Thursday, 08 December 2016
    , 18.30
    - 19.30
  • Eneseteadlikkuse suurendamine igapäevaelu toetamiseks

    Wednesday, 14 December 2016
    , 17.30
    - 19.00
  • Avatud joogagrupp

    Thursday, 15 December 2016
    , 17.15
    - 18.15
  • Jooga algajate kursus

    Thursday, 15 December 2016
    , 18.30
    - 19.30
  • Eneseteadlikkuse suurendamine igapäevaelu toetamiseks

    Wednesday, 21 December 2016
    , 17.30
    - 19.00