MEIST

Maarja-Magdaleena Gild – hea eesti tarbekunst ja hingega tehtud käsitöö. Just siit saab osta ja tellida Pärnu tunnustatud meistrite töid ning näha oma silmaga, kuidas need valmivad. Lisaks tegutseb Gildis mitu elustiilikoda, kus õpetatakse hoidma tervise tasakaalu, elamuslik maalistuudio ning laulu- ja klaveriõppe koda. Gildimaja on loome-, kultuuri- ja külastuskeskus, kus leiavad tegevust nii suured kui väikesed.

Asume Pärnu südalinnas asuvas hoones Uus tn. 5. Nime on ühendus saanud Pärnu teadaolevalt vanima keskaegse käsitööliste gildi eeskujul.  Hoiame au sees traditsioonilisi käsitöövõtteid ja jätkame kohalikku kultuuritraditsiooni. Lisades ajaloolisele pärandile kõrge kunstilise taseme ja professionaalsuse, sünnivad meistrite käe all unikaalsed esemed.

Traditsioone austades väärtustame ka tänapäeva: meie majas töötavad meistrid, kelle jaoks käsitöö ja rakenduskunst on elustiil nüüd ja praegu. Maja õdusat isetegemise atmosfääri sobib hästi täiendama muusika ning kaasaegne holistlik eluviis – tervislik toit ja joogaõpe.

Maarja-Magdaleena Gild on kujunemas arvestatavaks erialase oskusteabe keskuseks. Maja pakub häid tingimusi aastaringseks professionaalseks loometööks ning rikastab nii Pärnu linna elanike kui ka külaliste huvihariduse ja vaba aja veetmise võimalusi. Meie majas toimub pidevalt mitmesuguseid õpitubasid ja koolitusi erialainimestele, uut elamust otsivaile täiskasvanuile kui ka lastele. Toimib meistri-selli-õpipoisi süsteem.

Ärklisaalis saate nautida häid kontserte, etendusi ja näitusi,  majas on võimalik korraldada seminare või koosolekuid, pidada sünnipäevasid ja osaleda koolitustel. Et oma kodulinna elu põnevaks muuta korraldame käsitöö- ja kunstisündmusi, laatasid, kontserte. Armastame kõik oma eriala ning teiegi saate sellest osa, kui meile külla tulete!

MTÜ Maarja-Magdaleena Gildi juhatusse kuuluvad Kadi Paasik, Ene Riso, Kati Koppel ja Jane Nikolai.

MTÜ Maarja-Magdaleena Gild järgib oma tegevuses vabaühenduste tegevuse eetilisi põhimõtteid.

AJALUGU
PÕHIKIRI

Võta meiega ühendust:
+372 5887 2790
info(at)maarjamagdaleenagild.ee

gildimaja Maarja-Magdaleena Gildi meistrid_autor Kati Vaas