KADI NAHASTUUDIO

 

Kadi Paasik

Olen nahadisaini õppinud Tartu Kõrgemas Kunstikoolis ja Eesti Kunstiakadeemia magistriõppes. Jalatsidisaini teadmised olen saanud Soomest Hämeenlinna rakenduskõrgkoolist ning Samelini ja Abrise jalatsivabrikutes kätt proovides.
Praktikad Tallinnas nahadisainer Stella Soomlaisi stuudios ja Riias kingadisainer Elina Dobele käe all on süstinud julgust oma stuudio loomiseks. Alates 2010. aastast olen valmistanud erinevaid nahkaksessuaare nii väikeseeriatena kui ka eritellimusel: rahakotte, kaardi- ja mobiilitaskuid, kella- ja püksirihmu, pinaleid, vutlareid jms; käe- õla- ja seljakotte – nii pidulikke ridiküle kui ka igapäevaseid märsse. Samuti rätsepameetodil jalanõusid elu erilisteks sündmusteks –magistritööna valmis pulmakingade kollektsioon.
Eritellimusaksessuaarid valmivad koostööna meistri ja kliendi vahel. See annab võimaluse kaasa rääkida nii tegumoe, materjalide kui ka sisutaskute osas. Nii võite olla kindel, et ese saab olema Teie nägu ja tegu. Seeriatooteid disainides järgin minimalistlikku ja ajatut stiili, mida vürtsitan üllatuslike ja kõnekate detailidega. Väike krutski võiks igas tootes peidus olla 😊 Üle kõige hindan aga esemete kvaliteeti ja kasutusmugavust.

Tean, kui palju rõõmu võib valmistada ise oma kätega millegi valmistamine. Soovin tulevikus seda ka teiega jagada, viies läbi erinevaid töötubasid.

Minu varasemat loomingut saab piiluda:
http://kadipaasik.daportfolio.com/
https://www.facebook.com/KadiPaasikDesign/

Võtke julgesti ühendust!
E-mail: kadipaasik@gmail.com
telefon: (+372) 53 461 468