RUUMIDE RENT

Maarja-Magdaleena Gildi õdus puitpõrandaga ÄRKLISAAL on ideaalne selleks, et siin läbi viia:

– ettevõtte seminare,
– sünnipäevapidusid ja tähtpäevi,
– käsitöö- ja/või kunstikoolitusi,
– käsitöö- ja/või kunstinäitusi,
– õdusaid kontserte,
– loenguid või raamatuesitlusi,
– ja muud põnevat.
Ärklisaal sobib suurepäraselt ka kultuurikollektiivide kooskäimise kohaks.

Gildimaja 3. korrusel asuva ärklisaali suurus on 62 m2, saal mahutab kuni 50 inimest. Saali saab kiiresti soojendada või jahutada õhksoojuspumba abil. Saalis on kasutamiseks lauad ja toolid ning pabertahvel. Saaliga kaasneb ka väike (valveta) garderoob. Kogu majas levib tasuta WiFi.
Võimalik on kasutada saaliga kaasnevat kööginurka, dataprojektorit, pabertahvlit ning paljundusteenust (vt. lisateenuste hinnakirja allpool).

Hinnad*

Oktoobrist aprillini

Esmaspäevast reedeni kuni 17.00 – 15 €/h
Esmaspäevast reedeni alates 17.00 – 17 €/h
Laupäeval ja pühapäeval ning riiklikel pühadel – 17 €/h

Maist septembrini

Esmaspäevast reedeni kuni 17.00 – 12 €/h
Esmaspäevast reedeni alates 17.00 – 15 €/h
Laupäeval ja pühapäeval ning riiklikel pühadel – 15 €/h

*Regulaarse saalikasutuse ja kultuurisündmuse korraldamise puhul soovitame küsida personaalset pakkumist. Üritusteks on pakkuda ka alternatiivseid ruume.

Gildimaja keldrikorrusel asuv MEISTERDAMISE GALERII on suurepärane koht erinevate töötubade läbi viimiseks. Galerii mahutab kuni 18 inimest. Kasutamiseks lauad, toolid, tualett ruum, riiete hoiuks väike garderoob.

Hinnad * (minimaalne aeg 2 tundi):
2h – 20€
3h – 28€
4h – 36€
5h – 44€

Hindadele ei lisandu käibemaksu.
*Regulaarse galerii ruumi korraldamise puhul soovitame küsida personaalset pakkumist.
E-mail: info@maarjamagdaleenagild.ee või Tel: +372 5887 2790

LISATEENUSED

Dataprojektori kasutamine – 5 €/h või 20 €/üritus

Must-valge paljundus või väljatrükk – 0,20 €/A4, 0,40 €/A3
Värviline paljundus või väljatrükk – 0,50 €/A4, 1 €/A3

Ärklisaali köögi ja kööginõude kasutamine – 15 €/üritus (koos nõudepesu ja saali ning köögi järelkoristusega lisandub 1 €/osaleja)

TEGEVUSED

Korraldatavale üritusele annab lisaväärtust Gildi töötuba või majaekskursioon ning tervislik kohvi- ja lõunapaus. Iga ürituse jaoks paneme kokku spetsiaalse pakkumise, mis arvestab tellija soovidega.

Töötoas saavad osalejad kordumatu isetegemiselamuse, Gildi meistri juhendamisel valmistatakse ainulaadne käsitööese (näiteks helmestest, sulgedest või lõngast ehe, näpu- traadi- või lusikanukk, nõelvilditud pilt, paberist külmkapimagnet, klaasiga dekoreeritud peegel või küünlaalus, pronksspiraalidest ripats, nahast või paberist märkmik, puidust või savist tarbeese jpm.). Töötubade valikus on lisaks meisterdamisele ka jooga või tervisliku toitumise loeng, samuti tooršokolaadist kommide valmistamise õpituba, elamuslik maalimisüritus ja lauluõpe või laulumängude programm.
Töötoa pakkumist on võimalik küsida otse meistritelt või saata päring Gildi üldkontaktidele. Töötoa pakkumist küsides soovitame anda võimalikult palju infot, sealhulgas soovitud toimumise aeg (kuupäev, kellaaeg) ning võimalik ajavaru, osalejate arv ning vanus, eelarve (maksimaalne hind osaleja kohta) jmt.

Hind: alates 4 €/osaleja
Kestus: 0,5-2 tundi
Keeled: eesti, vene, soome, inglise
Vanus: üldjuhul alates 7 (kui on nooremaid osalejaid, palume kindlasti sellele viidata)
Grupi suurus: ühes töötoas saab reeglina osaleda 2 kuni 10 inimest (mõne töötoa puhul on minimaalne osalejate arv suurem), suuremate gruppide puhul jagatakse osalejad mitme töötoa vahel või korraldatakse töötuba Gildi rendiruumides (lisandub 10 €/grupp).

NB! Töötubasid saab tellida ka väljaspoole Gildimaja.

Majaekskursiooni käigus räägitakse keskaegsest Pärnust kui käsitööliste ja kaupmeeste linnast, Gildi ja Gildimaja ajaloolisest taustast, saamisloost ja tänapäevast, vaadatakse üle kõik kojad.
Hind: kuni 15 inimese puhul 15 €/grupp, 16-20 inimese puhul 1 €/osaleja.
Kestus: kuni 1,5 tundi
Grupi suurus: kuni 30 inimest grupis. Suurema grupi puhul toimub mitu järjestikust ekskursiooni.


KOHVIPAUSID JA TOITLUSTAMINE

Üritusele on võimalik tellida Gildimajast ka tervislik kohvi- ja/või lõunapaus. Soovitame pöörduda pakkumise saamiseks otse Tervisetoidukoja  perenaise poole:

Ülle Niilisk
Mob: +372 5593 3227
e-post: ulle.niilisk(at)gmail.com

 

INFO JA BRONEERIMINE

Mob: +372 5887 2790
e-post: info(at)maarjamagdaleenagild.ee

Enne ruumi/teenuse broneerimist tutvu kindlasti korraldaja meelespeaga!

Maarja-Magdaleena Gildi ruumide rendi ning teenuste hinnad ja kasutustingimused on kehtestatud MTÜ Maarja-Magdaleena Gild juhatuse 13.05.2016 otsusega ning kehtivad alates 01.09.2016.