Töötuba – JOOGAKODA

Oled teretulnud, kui huvitud jooga individuaal- ja/või grupitundidest sh. joogafilosoofiast, temaatilistest seminaridest, grupi- ja/või individuaalsest kogemusnõustamiest, oled ülitundlik inimene ja/või empaat; Sind huvitavad järgmised valdkonnad: eneseleidmise tee, igapäevaeluga toimetulek ülitundliku inimesena, teadlik lõdvestumine, sisemine vägi, helid ja veedamantrad, ärevushäirete-, läbipõlemise-, depressiooni-, sõltuvussuhete- ja psühhosomaatiliste kehareaktsioonidega toimetulek jpms.

Lähtun oma töös nii tavapsühholoogiast kui joogafilosoofiast. Samuti on oluline osa üle kümne aastasel joogakogemusel ning isiklikel läbielamistel.

Temaatilised joogatunnid gruppidele
Temaatiliste tundide sisuks võib olla jooga filosoofia tuginedes Patañjali joogasuutratele, algteadmised praktikas, füüsiline harjutus, erinevad hingamis ja keskendumisharjutused, heli, visualiseerimine, meditatsioon, vedadest pärinevate mantrate õppimine, teadlik lõdvestumine jms.
Küsi lisa võimalike variantide kohta.
Kestus: min 60 minutit

Praktilised töötoad
– Jooga baasalused algajatele, kestus: min 60 minutit.
– Veedadest pärit mantrate õppimine + füüsiline harjutus, kestus: min 90 minutit.
– Lõdvestumine ja oma väe vabastamine, kestus min 90 minutit.

Individuaalsed joogatunnid ja kogemusnõustamised
Kestus: min 60-120 minutit

Individuaalsete joogapraktikate koostamine iseseisvaks harjutamiseks
Kestus: min 2x 60 minutit

Individuaalsel kohtumisel alustame vestlusest, kuid vastavalt vajadusele võtame kasutusele erinevaid praktilise vahendeid. Kohtumiste arv ning sagedus sõltub vajadusest. Võimalusel võiks arvestada minimaalselt viie kokkusaamisega. Soovikorral on võimalik saada kaasa täpsemad näpunäited iseseisvaks tegutsemiseks.

Joogakoja pakutavad tunnid/töötoad võivad toimuda nii Maarja Magdaleena Gildi ärklisaalis kui ka mujal – asutustes, suve- ja talvepäevadel jms.

Tundide toimumise aeg ja koht kokkuleppel.
Hind kokkuleppel (sõltuvalt kohast, ajast ja osalejate arvust).

telefon: +372 5262 821
e-post: marilii.toots@gmail.com
koduleht: www.joogatunnid.ee

IMG_5606 IMG_5644 IMG_5633 IMG_5489